BIP
Wersja kontrastowa serwisu

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj:

Aktualności w oświacie

Drukuj Powiększ tekst Zmniejsz tekst powrót

Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Dodano: 4 październik 2017
W czwartek 28 września w strzeleckim parku miejskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Organizatorem zawodów był Szkolny Związek Sportowy oraz Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Strzelcach Opolskich. W ramach współzawodnictwa sportowego szkół dzieci i młodzież z powiatu strzeleckiego rywalizowała w biegach na dystansie 1000; 1500; 2000
Wyniki biegów  przełajowych
Dz.kl.V i młodsze       1.Julia Gawlik ZSG Izbicko
                                   2.Julia Koloch PSP Sucha
                                   3.Weronika Dzieńska  PSP Zalesie

Dz. kl.VI                      1.Joanna Nowara SP Leśnica
                                   2.Julia Mincer  SP Leśnica
                                   3.Karolina Kalemba ZSG Izbicko

Chł. Kl.V i mł.             1.Wojciech Mehlich  PSP 2
                                   2.Sebastian Dombrowski PSP 4
                                   3.Maksymilian Koteluk PSP 7

Chł. Kl. VI                   1.Kamil Warzecha      PSP Ujazd
                                   2.Bartłomiej Grzysek  NSP Grodzisko
                                   3.Dawid Glinka NSP Grodzisko

Dz. kl.VII                     1.Agata Wawak PSP 2
                                   2.Justyna Piękoś PSP 1
                                   3.Aleksandra SZeczel   PSP 7

Chł. Kl.VII                   1.Michael Burzan PSP Ujazd
                                   2.Tobiasz Brzezina ZSG Izbicko
                                   3.Kacper Kotzwander PSP 1

Dz.kl.II Gim.               1.Wiktoria Piontek ZSG Izbicko
                                   2.Anna Goczoł  Szymiszów
                                   3.Patrycja Foik PSP 1

Chł.kl.II Gim.               1.Michał Urbanczyk Szymiszów
                                   2.Dawid Figura SP Leśnica
                                   3.Michał Deja ZSG Izbicko

Dz.kl.III Gim.               1.Anna Kot PG Dwujęzyczne
                                   2.Nikola Piontek Szymiszów
                                   3.Amanda Żelazny PSP 1

Chł.kl.III Gim.              1.Arkadiusz Majewski PSP 1
                                   2.Roland Ogaza Ujazd
                                   3.Marcin Gawronski Jemielnica